piątek, 27 stycznia 2017

Oceny blogów część 3 :D

Były już dwie, a teraz kolejna część oceny blogów. Ze względu na duże zainteresowanie tym tematem, zrobię jeszcze kilka części z ocenami. Bo kto mi niby zabroni? :D Jeśli chcesz aby twój blog znalazł się w którejś z następnych części, napisz w komentarzu "zgłaszam się i link do bloga". Ale nie róbcie mi tej przykrości i zostawcie jakiś komentarz do tego postu, chcę wiedzieć czy wam się podoba, czy może raczej wchodzicie tutaj, podajecie link i wychodzicie. Takie coś byłoby kompletnie bez sensu, musiałabym się męczyć i wymyślać inne sposoby, aby zdobyć blogerów chętnych do oceny. Nie chce mi się tego robić, tak jest wygodnie, zarówno dla mnie,jak i dla was. Dobrze, koniec żali, przejdźmy do oceny.

Dress up with Patt - czyli blog o modzie. Myślałam że ktoś założył sobie bloga, dla samych współprac, mimo że nie ma bladego pojęcia o całej reszcie, ale gdy pierwszy raz weszłam na ten blog, przeżyłam duże zaskoczenie. Zacznijmy od tego że NIE jest to blog na którym post zawiera dziesiątki zdjęć jednej i tej samej osoby w dziwnych pozach, a pod spodem napis "czarne dżinsy, nie wiem skąd i za ile, mama kupiła." Na tej stronie znajdziemy profesjonalne porady i wskazówki, które mogą przydać się każdemu.  Blog jest prowadzony z pasją i dużą znajomością tematu. Wiele "blogerek modowych"  może czerpać przykład i inspiracje z tego bloga. Zdecydowanie polecam, nawet jeśli nie interesujesz się modą, znajdziesz tam przydatne porady.
Ronnie - blog o... właśnie. Wchodzę na bloga i widzę ładny design, ale to wszystko. Na blogu są tylko dwa posty, każdy o czymś innym. Jeden to post powitalny z wzmianką o byciu nieakceptowanym, a drugi nie rozwija do końca tematu. Bardzo trudno jest mi ocenić tak nowego bloga. Powiem tylko tyle, według mnie tematy postów powinny być bardziej rozwinięte. Jeśli tak się stanie, wszystko będzie zmierzać w dobrym kierunku.
Wiktoria Krukowska - czyli blog o niczym. Wchodzę na bloga, otwieram pierwszy post i widzę zdjęcia autorki bloga i kilka opisów. No więc czytam. Dziewczyna w dosłownie czterech zdaniach podsumowała "całe życie" wszystkich ludzi na ziemi. "Jest nowy rok, zaraz Wielkanoc, później wakacje, Boże Narodzenie i znowu Sylwester. Dziękuję, do widzenia, macie kilka moich zdjęć na osłodzenie swojej marnej egzystencji." No ale bloga nie ocenia się po jednym poście, wiec przeglądam dalej. Niestety cała reszta wpisów wygląda podobnie. Znawcą nie jestem, a gusta są różne, ale z tym blogiem jest coś zdecydowanie nie tak.
Książka do plecaka - blog z recenzjami książek. Cudo. Przyjemny dla oka design i ciekawe recenzje zachęcające do sięgnięcia po książkę, to właśnie znajdziemy na te stronie. Każda recenzja przedstawia nam z grubsza o co chodzi w książce, ale  nie zdradza za dużo. Rozpala ciekawość i pobudza wyobraźnię. Serdecznie polecam wszystkim książkocholikom.

Na dzisiaj tyle. Następne oceny już w przyszłym tygodniu. Tymczasem zapraszam wszystkich do recenzji książki Obsydian.

2 komentarze :

  1. Ciekawy temat sobie wybrałaś, szczerze to aż byłabym się zgłosić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oryginalny pomysł na blog. Wprawdzie popełniasz jeszcze błędy ortograficzne, ale masz duży potencjał.

    P.S
    Blog Książka Do Plecaka jest świetny, chłopak naprawdę ma talent!

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka