piątek, 24 lutego 2017

Odpowiedzi na pytania.

Hej, hej. Witam wszystkich. Jak się macie? Co słychać u waszego chomika? (zapychacz posta). Ostatnio zostałam wybrana (jestem wybrańcem) przez blog do gry o tajemniczo brzmiącej nazwie Liebster Blog Award (LBA). A teraz krótko o tym na czym to polega: Wybrany bloger odpowiada na 11 pytań, tworzy 11 innych pytań i nominuje 11 blogów które na te pytania odpowiadają. Koło się zamyka, a czemu wszystkiego akurat po 11 to ja nie mam pojęcia. 

Pytania:
1. Jakiej muzyki słuchasz najczęściej?
Różnej. Słucham tego co mi wpadnie w ucho.

2. Jaki jest twój ulubiony kolor?
Zielony i niebieski.

3. Twoja ulubiona rzecz w twojej szafie, to...
... to coś co muszę kupić.

4. Jakie książki lubisz czytać najbardziej?
Przygodowe i fantasty. 

5. Oglądasz jakieś seriale? Jeśli tak, to jakie?
Teen wolf. Oglądam. Bo lubię.

6. Co sprawia, że jesteś szczęśliwy?
Zależy od dnia i nastroju. Czasem wystarczy dobra książka, kakałko i święty spokój. Innym razem mam ochotę wyjść z domu i biec nie wiadomo gdzie i po co, do końca świata. Lubię też myśleć, marzyć i tańczyć (nie przy ludziach). Mimo że na ogół jestem szczęśliwą i uśmiechniętą osobą, są dni w których humor poprawić mi może tylko szczere przywalenie w twarz osobie, która zepsuła mi dzień. Mój uniwersalny lek na szczęście to pomarańcze.

7. Czy kiedykolwiek chciałeś zrezygnować z prowadzenia bloga?
Tak

8. Jaki jest twój ulubiony portal społecznościowy?
Facebook

9. Żałujesz czegoś?
Tak. Zacznijmy od tego że do tej pory nie mówię super płynnie po angielsku. Poza tym żałuję rzeczy których (jeszcze) nie zrobiłam, sytuacji których nie wykorzystałam i ciętych ripost które zachowałam dla siebie, a które mogły zniszczyć niejednego debila.

10. Na co poświęcasz najwięcej czasu?
Ogólnie to przez 7 godzin dziennie siedzę w dusznej klasie, słucham wszystkich geniuszy (i tych mniej genialnych), starając się nie zwariować. Tak, staranie się o to żeby głowa mi nie wybuchła, to zdecydowanie czasochłonne zajęcie, zwłaszcza na matematyce gdzie 5 minut trwa 3 godziny.

11. Jaka jest twoja ulubiona pora roku? Dlaczego?
Wiosna bo większość moich  znajomych oznajmia wszem i wobec że rozpoczyna ścisłą dietę i zaczyna ćwiczyć, a i tak po 2 godzinach jedzą hod dogi na mieście :P. Ja tam się sobie podobam (bo ideału nie ulepszysz :D ). Poza tym wiosna to dłuższe dni, słońce, burze, kwitnące kwiaty i zielona trawa, Wielkanoc i o zgrozo... egzaminy gimnazjalne.
Lubię też lato ponieważ mam mnóstwo czasu na rozwijanie zainteresowań, które swoja drogą, zmieniam jak rękawiczki. Lato oznacza również ciepłe dni, rower, lody, ogniska, chłodne i piękne noce niosące ulgę po upalnym dniu, gwiazdy huśtawki i nocne spacery :D

Moje pytania:
1. Jaki jest twoje ulubione zwierzę?
2. Jaką najlepszą książkę przeczytałaś?
3. Jakie kraje masz zamiar odwiedzić? 
4. Jaka jest twoja pasja?
5. Ulubiony cytat?
6. Wierzysz w jednorożce?
7. Ile razy twierdzenie Pitagorasa przydało ci się w życiu? (nie na matmie)
8. Chciałabyś mnie poznać?
9. Jaki jest według ciebie najlepszy sposób na spędzenie wakacji?
10. Co lubisz robić w wolnym czasie?
11. Jaki jesteś?

Blogi nominowane:
Wiktoria Krukwska
Black camera
Pasje Weroniki
BrB Adventures
Każdy kto ma czas i ochotę.


Zdjęcie

3 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka