sobota, 1 lipca 2017

Proste i piękne stylizacje włosów

Cześć łobuzy
Wczoraj przeszukiwałam internety w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie "Jak zmienić profil w liceum?". Tak się stało że dopiero teraz dotarło do mnie że źle wybrałam i przydało by się coś z tym uczynić. (Jeśli  macie doświadczenie w takich sytuacjach, napiszcie o tym). Odpowiedz znalazłam i bardzo mnie ten fakt cieszy. Przy okazji znalazłam również tysiąc pięćset sto dziewięćset artykułów na temat pięknych i szybkich stylizacji włosów. Czemu by się takim odkryciem nie podzielić? Tak więc dzisiaj przedstawię wam tysiąc pięćset sto dziewięćset pierwszy post zbierający najciekawsze fryzury, jakie możemy zrobić nie zmieniając trwale naszych włosów.

1 Fale
Piękne, delikatne i lekkie fale podobają się niemal każdemu. Do tej pory nie sądziłam że ich wykonanie jest aż tak proste. Wystarczy nałożyć na włosy trochę pianki i podzielić je na dwie połowy. Następnie zwinąć w rulon i przymocować do głowy. Po kilku godzinach możemy cieszyć się pięknymi włosami.

2.Loki
Potrzebna będzie pianka i opaska z tkaniny. Nakładamy piankę na włosy, a później opaskę na głowę. Każde pasmo włosów okręcamy wokół opaski, czekamy kilka godzin i viola, fryzura gotowa.

3. Tradycyjny kok.
Śliczny i prosty w wykonaniu. Pasuje prawie każdej dziewczynie.


4.Kok z dobierany
Pochyl głowę i zrób dobierany warkocz od tyłu.  Następnie zwiń go w prosty kok. Brzmi to trochę dziwnie, ale na YouTube na pewno są filmiki jak to zrobić.

5. Kłos i warkocz.
Piękne i proste fryzury, które dodają uroku większości dziewczyn.


 Wszystko to jest przydatne, jednak nawet najlepsza fryzura nie może istnieć bez zdrowych i zadbanych włosów.  Z mojej stront to tyle. Czekam na wasze wypowiedzi. Do zobaczenia jutro.3 komentarze :

  1. Ja lubię takie fryzury, ale zawsze jak zrobię na sobie, to okazuje się, że mi nie pasuje i wracam do prostych włosów :D Zupełnie nie mam pomysłów na to :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Całkiem fajne propozycje... Szkoda tylko, że nie ma więcej zdjęć - nawet jeśli są to tylko fale ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na codzień chodzę w luźnym spięciu, bądź koku - świetne rozwiązania :) obserwuję blog i zapraszam do mnie.

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka